Gecenin Çağrısı - Büşra Toraman|PDF İNDİR

By Siyarr
1
(0)
157 1968
Ücretsiz
-

İntikam Ölenler İçin Değil, Arkasında Bıraktıkları İçin Alınır. Belki De Bu Yüzden En Bencil Duygulardan Biridir.”

Yıllar önce ortasında kaldığı bir katliamla kurtlarla ve onlarınacımasız dünyasıyla tanışan Ada için esas oyun vakti gelmiştir.Dawson ise henüz çok gençken Yaşlılardan birini öldürmesiyle sonuçlanan görevinin onun tüm hayatını nasıl etkilediğini fark etmiştir.

Remus ve Aleutların ittifakı kırılgan bir dengenin üzerindeyükselmeye başlarken Ada, Doktor unvanıyla tanınan babası içinbir mahkeme kurulması adına çabalamaktadır. Kurtların arasına katılırken ettiğiintikam yeminini ailesinin ölüm yıl dönümündealmak ister ve bunu engelleyebilecek her şey Ada’nın çözmesi gerekenbir soruna dönüşür. Aleut lideri, Lanston’la zor yoldan anlaşmış;tahmin etmediği şekilde liderlerinin farklı bir yüzüyle tanışmıştır.

Bunların yanında Eksen Turu da denen bir eğitim,Gavin’i endişelendirmektedir. Üç haftalığına ormana gönderilen öğrencilerin işini hava koşulları zorlaştırırken Gavin’in eğitmenliği tehlike altındadır. Gavin,öğrencilerinin hayatı ve kendi geleceği için endişe içindeyken babasının Kanada’ya gelmesiyle sürekliertelediği bir yüzleşmeyi gerçekleştirmek zorunda kalır.

Ada, aralarına katıldığından beri ailesine dönüşen arkadaşları içingözünü kırpmadan savaşmıştır. Şimdi ise arkadaşları,tüm amaçlarını gerçekleştirmesini umarak onun yanındamücadele verecektir. Bu tüm kurtları karşılarına almakanlamına gelse dahi…

İnceleme bulunamadı!

  • Sizler Mükemmel insanlarsınız. Çok ama çok teşekkür ederim <3 <3 <3
    5 ay önce Cevap Bildir